KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297092
nr 1229 7092
H Johansson. Signerad, daterad 50, kust. Olja på pannå, 22x31
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 21:00:45
100 kr
150 kr
200 kr